השירותים של הסטודיו שלי

עיצוב חנויות ושטחי מסחר

עיצוב חנויות ושטחי מסחר הוא עולם בפני עצמו בתחום עיצוב הפנים וזאת משום שכל עסק וכל חנות טומנים בחובם סיפור אחר, מסע לקוח אחר וחוויית רכישה שונה וכל אלו צריכים לבוא לידי ביטוי בעיצוב החלל. עיצוב חנויות צריך להוות חלק מתהליך המיתוג של חברה, עסק או רשת חנויות והדבר ניכר בכל פינה בחנות, תוך שימת דגש מיוחד על הפרטים הקטנים שהופכים את החלל למכלול. יחד עם זאת, עיצוב חנויות צריך להביא בחשבון את צרכיו של בעל העסק עצמו וחשוב מכך, את צרכי הלקוחות. החנות צריכה בסופו של דבר להיות מעוצבת גם בצורה מזמינה ומושכת את העין וגם באופן שיאפשר ללקוחות התמצאות נוחה בתוך החנות ודי מרווח על-מנת לתרום לחוויית הרכישה שלהם ולאופן בה הם זוכרים את המותג כשהם עוזבים את המקום. זאת הסיבה שבעיצוב חנויות ושטחי מסחר אני מבצעת תחקיר עומק אל מול הלקוח ומטמיעה את המסרים שהוא שואף לשקף בחנות שלו, בעיצוב של המקום, כולל מידוף, תאורה, ריצוף ועוד

עיצוב דירות ובתים פרטיים

עיצוב דירות ובתים פרטיים הינם השירות הבסיסי הניתן בכל משרד לעיצוב פנים. כיום יותר מתמיד, יש חשיבות רבה להום סטיילינג ו "הלבשת הבית", במטרה ליצור חללי מגורים הנותנים מענה לקשת רחבה של צרכים: נפשיים, פיזיים, ביולוגיים, מנטליים ועוד. לכן, עיצוב בתים הוא הרבה יותר מ "קישוט" הבית עם האקססוריז הנכונים ובחירת צבע למרצפות. מדובר בתהליך בו אני כמעצבת נכנסת עם הלקוח לנבכי ליבו במטרה להבין מהו בעיניו בית חלומותיו וכיצד לדעתו הוא צריך לשרת את כל מי שמתגורר בו. על אף שלעולם לא מאוחר מדי כדי לעצב את הבית, ההמלצה היא תמיד להתחיל בשלב כמה שיותר מוקדם וזאת על-מנת ליצור מראה הרמוני בין כל חלקי הבית, לשמור על קו עיצוב אחיד המשקף נטייה אסתטית חזקה, יוקרה ואלגנטיות וכמובן להעניק לבית נופך ביתי, משפחתי וחמים, ללא קשר לסגנון העיצוב בו תבחרו. שירותי עיצוב הפנים שלי מתאימים לבתים ודירות במגוון גדלים ומותאמים למבחר תקציבים, על-מנת שיתבצע תהליך של התאמה אישית מול הלקוח.

עיצוב דירה חדשה מקבלן

לעיצוב דירה עוד בשלב ההתחלתי של הרכישה על הנייר והרבה לפני האכלוס עצמו, יש משמעות גדולה, כלכלית בעיקרה אך לא רק. עיצוב מקצועי בשלב זה מאפשר לכם לחסוך עלויות בטווח הארוך, משום שכל שינוי בחלל מתבצע על-ידי הקבלן עצמו בשלב הבנייה ולמעשה מאפשר לבנות את הדירה בהתאם לתוכנית המעצב. זאת בניגוד לעיצוב דירה שכבר הסתיימה הבנייה שלה וכל שינוי שמבצעים בה הוא על חשבון הדיירים עצמם. לכן, חשוב שתפנו אליי כמה שיותר מוקדם על-מנת לקבל שירות עיצוב פנים. יחד, נחשוב אילו שינויים צריכים להתבצע בדירה וכיצד ניתן להתאים אותה לצרכים שלכם מבחינת שבירת קירות, הגדלת חדרים, הוספת שקעי חשמל וכדומה. התוצאה תהיה דירה מותאמת אישית ומעוצבת בצורה פונקציונלית ואסתטית, ללא צורך בשינויים שחלקם יתגלה אולי כלא ישימים בשלב מאוחר יותר של התהליך. החיסכון במקרה זה הוא עצום ומאפשר לכם לפנות תקציב נוסף עבור אלמנטים אחרים בדירה החדשה, ללא הצורך להתפשר. למשל, ריצוף מסוג מסוים, מטבח משוכלל, חדר אמבטיה חלומי ועוד.

עיצוב משרדי הייטק

עיצוב משרדי הייטק הוא חלק בלתי נפרד מתהליך המיתוג של החברה ונועד על-מנת לחבר הן את העובדים עצמם והן מבקרים מבחוץ, לאווירה הייחודית של המשרד וכמובן למוצרים אותם היא משווקת. הניסיון שלי בעיצוב משרדי הייטק כולל יצירת חללים המזמנים אקלים עבודה מיטבי ומאכלסים קבוצות קטנות וגדולות לעבודה על פרויקטים משותפים ואף לנטוורקינג איכותי בתוך החברה עצמה. עיצוב משרדי הייטק ישקף אווירה עכשווית, תוססת וצעירה וזאת באמצעות שימוש בריהוט מודולארי ומרחבי עבודה שקופים המאפשרים הצצה אל הנעשה בהם וגישה אל הנעשה מחוץ להם. האתגר הגדול ביותר בעיצוב משרדי הייטק הוא לייצר שילוב הרמוני בין כל יחידת חלל לבין כל היחידות האחרות ולהרכיב יחד מתחם בו השלם הוא יותר מסכום חלקיו, אך כל חלק בו עומד בפני עצמו. החללים שעיצבתי עמדו בהצלחה באתגר זה והם גם מגלמים בתוכם ערך מוסף של פונקציונליות שתורם להעצמת המותג ומאפשר לעובדים להגדיל את תפוקת העבודה שלהם וביחס ישיר לכך גם את שביעות הרצון שלהם ממקום העבודה.

תהליך העבודה של הסטודיו

היכרות ותיאום ציפיות

הכרות מעמיקה עם בעלי הנכס ולאחר מכן גיבוש קונספט ראשוני והעלאת רעיונות לצורך קבלת החלטה סופית.

תכניות אדריכליות

הצגת סט תכניות עבודה, מפרטים וכתב כמויות להגשה לבעלי המקצוע.

בחירת חומרים ובעלי מקצוע לפרוייקט

ליווי מקצועי וצמוד בחנויות, יחד נבחר ונרכוש מוצרים אשר ירכיבו את החלל החדש שלכם.

פיקוח וניהול הפרוייקט

ניהול בעלי המקצוע ופיקוח עד גמר הפרוייקט וקבלת המפתח תוך כדאי שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

הלבשת הבית

אלווה ואעזור לכם בבחירה ובמיקום הרהיטים החדשים / אביזרי הנוי וכל מה שימלא את החלל החדש והמעוצב שלכם.