אודות שני כהן

"עיצוב אינו רק איך משהו נראה ומרגיש. עיצוב הוא איך דברים פועלים" (סטיב גובס.)

נעים להכיר! אני שני כהן, הנדסאית אדריכלות ומעצבת פנים. אל הלימודים בתחום הגעתי מתוך זיקה חזקה ותשוקה עזה לנושא, הבאה לידי ביטוי כבר מגיל צעיר מאוד.

אני בוגרת לימודי עיצוב פנים במכללת שנקר ובנוסף בוגרת לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים במכללת שנקר באוניברסיטת תל-אביב.

השילוב בין הנטייה הטבעית שלי לנושא וההשכלה הפורמאלית שרכשתי, מאפשר לי להביא ללקוחותיי מבט חדשני על תהליך עיצוב הפנים וליצור עבור כל לקוח שירות בהתאמה אישית הכולל ליווי צמוד מהפגישה הראשונה ועד הנחת הדקורציה האחרונה בדירה, כאשר בדרך אנו עוברים מסע מרתק של הגדרה מחודשת ואישית לבית.

הסטודיו שלי מתמחה בשירותי תכנון בתים פרטיים, עיצוב פנים לחללים בכל גודל, תכנון ועיצוב משרדי הייטק ותעשייה, שדרוג דירות קבלן חדשות והום סטיילינג – הלבשת החלל בהתאם לתקציב הלקוח.

מלבד התוצאה הסופית, שחשוב שתהיה מקצועית, אסתטית ומוקפדת, אני מאמינה גדולה גם בחשיבות של הדרך עצמה. לכן, אני יוצרת מסע משותף במהלכו אני מכירה את הלקוח ואת צרכיו ומתאימה עבורו קו עיצובי הבא לידי ביטוי בתוכניות מפורטות בהדמיות לפי הצורך ובירידה לפרטים הקטנים ביותר.

כל אלו יוצרים את תחושת הסיפוק והריגוש שאני והלקוחות זוכים לה ואני חשה בכל פעם מחדש, שנפלה בידיי הזכות לאפשר לאנשים להתגורר בבית שתמיד חלמו שיהיה להם.

DSC00800

עיצוב משרדים

עיצוב ותכנון בתים פרטיים

תכנון ואיפיון הבית

תהליך העבודה